TOBB İL KADIN VE GENÇ GİRİŞİMCİLER İCRA KURULU SEÇİMLERİ HAKKINDA ÖNEMLİ DUYURU

03 Ekim 2023
299
Tobb İ̇l Kadın Ve Genç Gi̇ri̇şi̇mci̇ler İ̇cra Kurulu Seçi̇mleri̇ Hakkında Önemli̇ Duyuru

Oda/Borsa Yönetim Kurulu Kararı ile belirlenmiş ve İl Kurul Üyeliği onaylanmış kişilerden oluşan TOBB İl Kadın Girişimciler Kurulu ve TOBB İl Genç Girişimciler Kurulu seçmen listeleri ve Oda/Borsa için belirlenen TOBB İl Kadın Girişimciler Kurulu ve TOBB İl Genç Girişimciler Kurulu İl İcra Komitesi üye sayısı, seçim tarihi ve saatini gösteren seçim kartı aşağıda paylaşılmaktadır.

[09:04, 03.10.2023] Sinan Beşer: Buna göre; İl icra komitesi adayı olmak isteyen adayların 11 Ekim 2023 - 17 Ekim 2023 tarihleri arasında dilekçe ve ekinde aday olabilme şartını tevsik eden adli sicil belgesi ile birlikte mesai bitimine kadar seçimin gerçekleştirileceği Odamıza müracaat etmesi gerekmektedir.

Başvurusunu tamamlamış İcra Komitesi Üyeliği adaylarının yer aldığı liste, 18 Ekim 2023 Çarşamba günü mesai başlangıç saatinden itibaren seçimin gerçekleştirileceği Odamız hizmet binasında bulunan ilan yerlerine asılmak ve internet sitelerinde yayınlanmak suretiyle duyurulacaktır.

İl İcra Komitesi seçimleri ise 19 Ekim Perşembe günü saat 10:00 ile 17:00 saatleri arasında Odamız toplantı salonunda kapalı oy açık tasnif usulüyle yapılacaktır.
İlgililere önemle duyurulur.

 

GGK İLAN VE SEÇMEN LİSTESİ

KGK İLAN VE SEÇMEN LİSTESİ

Yukarı çık.